Анонс

Конференції, школи, семінари


11 - 19 січня 2018 року - комісії перескладання зимової екзаменаційної сесії: Завантажити


24 січня - 28 лютого 2018 року - самостійна робота студентів механіко-математичного факультету. Завдання


червень-серпень 2018 року - Літня школа в CERN, IT projects, для студентів від 3 курсу. Запрошення


Продовжується студентське опитування, що розроблене групою фахівців міжнародного рейтингу U-Multirank. Запрошення

Формула успіху

Діма Охонько Сіетл, Facebook

Вхід

2 + 0 =
x

#{title}

#{text}

Ви є тут

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З МАТЕМАТИКИ 2017 РОКУ!

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З МАТЕМАТИКИ 2017 РОКУ!

З 25 по 28 квітня 2017 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка вчергове проходив заключний другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з математики для студентів класичних університетів. Як і завжди, окремо змагались студенти 1-2 курсів (олімпіада з навчальної дисципліни "математика") та 3-4 курсів (олімпіада зі спеціальності "математика").

Усі учасники олімпіади з Київського національного університету імені Тараса Шевченка цього року отримали дипломи журі. В цілому команда нашого університету виборола 4 перших, 5 других та 4 третіх дипломів журі (із загальної кількості у 4 перших, 6 других та 7 третіх дипломів).

На старших курсах студенти механіко-математичного факультету Олександр Дашков (4 курс), який показав перший абсолютний результат, отримав перший диплом журі, а Микита Щеглов та Микола Горецький (4 курс) одержали, відповідно, другий і третій дипломи журі. На молодших курсах вдало виступили студенти факультету кібернетики: Ярослав Ківва та Нікіта Скибицький (1 курс) поділили між собою перший абсолютний результат і отримали перший диплом журі, Денис Пушкін показав другий абсолютний результат і також отримав перший диплом журі, Анастасія Кучеренко та Іван Яковлєв (2 курс) одержали другі дипломи журі, а Павло Коляденко і Ганна Назаркевич - треті. Студенти механіко-математичного факультету Вікторія Корчемна та Борис Манікін (2 курс) отримали другі дипломи журі, а Олександр Мусієнко (1 курс) - третій диплом. Вітаємо переможців!

Успішно також виступили студенти Харківського університету (1 другий та 1 третій дипломи журі) та Львівського університету (2 третіх дипломи журі).