17, 19, 23 жовтня відбудеться презентація програм академічної мобільності: інститут філолології, природничі факультети та (факультет соціології та психології, юридичний факультет) . Запрошуються всі бажаючі.

XV Всеукраїнський турнір юних математиків імені проф. М.Й.Ядренка

Відповідно до листа Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОНмолодьспорту №14.1/10-1507 від 24.05.2012 повідомляємо, що у жовтні-листопаді 2012 року буде проведено фінальний етап XV Всеукраїнського турніру юних математиків імені проф. М.Й.Ядренка.
Місце і дати проведення турніру будуть визначені Міністерством пізніше.

Уся потрібна інформація з питань проведення турніру розміщуватиметься на його web-сторінці www.ukrtym.blogspot.com.

Тут ви можете завантажити лист ІІТЗО МОНмолодьспорту №14.1/10-1507 разом із додатком - завданням для відбірних етапів турніру.