25 березня 2017 року об 11:30 - тренінг «Як успішно пройти співбесіду» . Запрошення

29 березня 2017 року і далі щосереди - факультативний курс «Основи моделювання в SAS Enterprise Miner». Запрошення

23 квітня 2017 року об 10:00 Механіко-математичний факультет запрошує на Очний тур олімпіади з математики для школярів

23 квітня 2017 року об 13:00 Механіко-математичний факультет запрошує на День відкритих дверей

Щосуботи на мехматі для студентів та абітурієнтів- Business-Leader School KNU. Реєстрація

IMC: Міжнародні математичні олімпіади для студентів університетів

Починаючи з 1994 року Університет-коледж Лондону (University College London) проводить міжнародні студентські змагання для студентів університетів (International Mathematics Competition for university students — IMC). Головним організатором цього змагання є професор Джон Джейн (John Jayne, UCL). З року в рік змінюється місце проведення цієї олімпіади, яка вже відвідала Англію, Болгарію, Македонію, Польщу, Румунію, Угорщину, Чехію.

Змагання за звичай відбувається наприкінці липня. В ньому беруть участь студенти, що закінчили 1-4 рік навчання в університетах. Проводиться 2 тури, по 5 годин кожен. На турі пропонується 6 задач, з алгебри, аналізу (дійсного та комплексного) і комбінаторики. Попередньо задачі надсилають з усього світу до Президента олімпіади, а на засіданні журі відбираються задачі, що будуть запропоновані. Робоча мова олімпіади — англійська.

Головний організатор змагання - Джон Джейн.

Студенти нашого університету неодноразово приймали участь та здобували медалі на цій олімпіаді.