IMC: Міжнародні математичні олімпіади для студентів університетів

Починаючи з 1994 року Університет-коледж Лондону (University College London) проводить міжнародні студентські змагання для студентів університетів (International Mathematics Competition for university students — IMC). Головним організатором цього змагання є професор Джон Джейн (John Jayne, UCL). З року в рік змінюється місце проведення цієї олімпіади, яка вже відвідала Англію, Болгарію, Македонію, Польщу, Румунію, Угорщину, Чехію.

Змагання за звичай відбувається наприкінці липня. В ньому беруть участь студенти, що закінчили 1-4 рік навчання в університетах. Проводиться 2 тури, по 5 годин кожен. На турі пропонується 6 задач, з алгебри, аналізу (дійсного та комплексного) і комбінаторики. Попередньо задачі надсилають з усього світу до Президента олімпіади, а на засіданні журі відбираються задачі, що будуть запропоновані. Робоча мова олімпіади — англійська.

Головний організатор змагання - Джон Джейн.

Студенти нашого університету неодноразово приймали участь та здобували медалі на цій олімпіаді.