2009: Міжнародна наукова конференція, присвячена 50-річччю кафедри алгебри і математичної логіки

Київського національного університету імені Тараса Шевченка

(Київ, Україна, 22-23 грудня 2009р.)

Міжнародна наукова конференція, яка присвячена 50-річчю кафедри алгебри і математичної логіки відбудеться 22-23 грудня 2009р. в м. Київ, Україна.
Конференція організована Київським національним університетом імені Тараса Шевченка.
Голова Оргкомітету конференції – В.І. Григорук
Заступники голови – Ю.А. Дрозд, В.В. Кириченко, А.П. Петравчук.
Члени Оргкомітету конференції - В.М. Бабич, О.О. Безущак, Ю.В. Боднарчук, В.М. Бондаренко, О.Г. Ганюшкін, М.Ф. Городній, В.В. Любашенко, С.А. Овсієнко, А.С. Олійник, Ю.С. Самойленко, М.М. Семко, В.В. Сергейчук, В.І. Сущанський.

Програма конференції складається з пленарних доповідей (30 хв.) і коротких доповідей в галузі алгебри, суміжних областей і їх застосувань.

Механіко-математичний факультет,
Київський національний університет імені Тараса Шевченка,
Просп. Глушкова 2, корп. 7,
Київ, Україна