2007: V Міжнародна науково-практична конференція «Шевченківська весна»

2 березня проводилось засідання секції "МЕХАНІКА І МАТЕМАТИКА" V міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених "Шевченківська весна" (сучасний стан науки: досягнення, проблеми та перспективи розвитку, 1-4 березня 2007 року). Під час роботи секції були представлені наступні доповіді:

Волошин Денис Євгенович
(КНУ, мех.-мат., VI курс)
"Будова напівгрупи Вейєрштраса узагальнених ермітових кривих"
Крюкова Галина Віталіївна
"Дослідження моделі Курамото"
Босяков Сергей Михайлович, Юркевич Кирилл Сергеевич
(Белорусский государственный университет, механико-математический факультет)
"Компьютерный анализ температурных полей и напряженно-деформированного состояния пластинки, возникающих под действием нестационарного теплового источника"
Зражевський Олексій Григорович
(КНУ, мех.-мат., VI курс)
"Прогнозування часових рядів із сильною залежністю за допомогою FARIMA моделі"
Веремеев Сергей Александрович
(Донецкий национальный университет, V курс)
"Численное моделирование соударения импульсной затопленной струи с плоской преградой"
Грабова Наталія Ігорівна
(КНУ, факультет кібернетики, IV курс)
"Математичні моделі розвитку та компенсації кисневої недостатності організму при анемії"