Оліміпада з кількісних методів в економіці:
07 грудня 2017р. - перший тур (онлайн)
15 грудня 2017р. - фінальний тур (Київська школа економіки) Запрошення

Формула успіху

Діма Охонько Сіетл, Facebook

Студентські математичні олімпіади імені Вільяма Лоуела Патнема

Математична олімпіада ім. Патнема є національним змаганням з математики для студентів університетів та коледжів США і Канади, що проводиться щорічно з 1938 р. Олімпіаду названо на честь американського юриста, банкіра та філантропа Вільяма Ловелла Патнема. За роки свого існування змагання стало однією з найбільш престижних студентських олімпіад у світі. Змагання в США та Канаді адмініструє Американська математична асоціація. Змагання в Україні організує механіко-математичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка за тими ж завданнями, що й у американських учасників. Олімпіада в Україні проходить за науково-методичної та інформаційної підтримки Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОНмолодьспорту України.

Веб-сайт олімпіади ім. Патнема в Україні: http://putnam.ho.ua