25 березня 2017 року об 11:30 - тренінг «Як успішно пройти співбесіду» . Запрошення

29 березня 2017 року і далі щосереди - факультативний курс «Основи моделювання в SAS Enterprise Miner». Запрошення

23 квітня 2017 року об 10:00 Механіко-математичний факультет запрошує на Очний тур олімпіади з математики для школярів

23 квітня 2017 року об 13:00 Механіко-математичний факультет запрошує на День відкритих дверей

Щосуботи на мехматі для студентів та абітурієнтів- Business-Leader School KNU. Реєстрація

Студентські математичні олімпіади імені Вільяма Лоуела Патнема

Математична олімпіада ім. Патнема є національним змаганням з математики для студентів університетів та коледжів США і Канади, що проводиться щорічно з 1938 р. Олімпіаду названо на честь американського юриста, банкіра та філантропа Вільяма Ловелла Патнема. За роки свого існування змагання стало однією з найбільш престижних студентських олімпіад у світі. Змагання в США та Канаді адмініструє Американська математична асоціація. Змагання в Україні організує механіко-математичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка за тими ж завданнями, що й у американських учасників. Олімпіада в Україні проходить за науково-методичної та інформаційної підтримки Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОНмолодьспорту України.

Веб-сайт олімпіади ім. Патнема в Україні: http://putnam.ho.ua