11 - 19 січня 2018 року - комісії перескладання зимової екзаменаційної сесії: Завантажити

24 січня - 28 лютого 2018 року - самостійна робота студентів механіко-математичного факультету. Завдання

червень-серпень 2018 року - Літня школа в CERN, IT projects, для студентів від 3 курсу. Запрошення

Формула успіху

Діма Охонько Сіетл, Facebook

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з математики 2012

24-27 квітня 2012 року пройшов II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з математики для студентів класичних університетів у Львівському національному університеті імені Івана Франка. Команда нашого університету показала наступні результати: 3 перших місця (Мулярчик Кирило, Шамов Олександр, Македонський Євген), 4 других (Кузнєцов Михайло, Чорний Максим, Сенін Віталій, Дудар Вячеслав) та 6 третіх (Руснак Ігор, Юрашев Владислав, Власюк Олександр, Танцюра Богдан, Семікіна Юлія, Сорока Богдан). Вітаємо переможців!!!

Варто відзначити також успіх студентів інших навчальних закладів: Харківського університету (1 перше, 4 других, 1 третє місце), Львівського університету (2 других, 2 третіх місця), Дніпропетровського університету (2 других місця), Одеського університету (2 третіх місця).