03 грудня 2017р. - День відкритих дверей механіко-математичного факультету

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з математики 2012

24-27 квітня 2012 року пройшов II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з математики для студентів класичних університетів у Львівському національному університеті імені Івана Франка. Команда нашого університету показала наступні результати: 3 перших місця (Мулярчик Кирило, Шамов Олександр, Македонський Євген), 4 других (Кузнєцов Михайло, Чорний Максим, Сенін Віталій, Дудар Вячеслав) та 6 третіх (Руснак Ігор, Юрашев Владислав, Власюк Олександр, Танцюра Богдан, Семікіна Юлія, Сорока Богдан). Вітаємо переможців!!!

Варто відзначити також успіх студентів інших навчальних закладів: Харківського університету (1 перше, 4 других, 1 третє місце), Львівського університету (2 других, 2 третіх місця), Дніпропетровського університету (2 других місця), Одеського університету (2 третіх місця).