Анонс

Конференції, школи, семінари

Продовжується студентське опитування, що розроблене групою фахівців міжнародного рейтингу U-Multirank. Запрошення

Вхід

10 + 1 =
x

#{title}

#{text}

Ви є тут

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з математики 2010

20-23 квітня 2010 року пройшов II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з математики для студентів класичних університетів у Львівському національному університеті імені Івана Франка. В олімпіаді взяли участь 28 студентів 1-2 курсів та 26 студентів 3-5 курсів з 14 університетів.
Задачі (TIF.RAR). Розв'язки: (TIF.RAR).

Переможці (дипломи журі):

1-2 курс

ПЕРШЕ МІСЦЕ

Сенін Віталій Ігорович, 1 курс, механіко-математичний факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Семікіна Юлія Сергіївна, 2 курс, механіко-математичний факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Червак Остап Іванович, 2 курс, механіко-математичний факультет, Львівський національний університет імені Івана Франка

ДРУГЕ МІСЦЕ

Кузьменко Дмитро Юрійович, 1 курс, механіко-математичний факультет, Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара
Шишацький Юрій Олександрович, 2 курс, механіко-математичний факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Ексауров Микита Михайлович, 2 курс, математичний факультет, Донецький національний університет
Макаров Микита Миколайович, 1 курс, механіко-математичний факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Семенова Віра Юріївна, 2 курс, факультет економічних наук, Національний університет «Києво-Могилянська академія»

ТРЕТЄ МІСЦЕ

Охонько Дмитро Олександрович, 1 курс, механіко-математичний факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Райновський Ігор Андрійович, 1 курс, механіко-математичний факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Романов Денис Ігорович, 2 курс, математичний факультет, Донецький національний університет
Скочко Володимир Миколайович, 2 курс, механіко-математичний факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка

3-5 курс

ПЕРШЕ МІСЦЕ

Фещенко Іван Сергійович, 4 курс, механіко-математичний факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Радченко Данило Віталійович, 3 курс, механіко-математичний факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Юрченко Іван Володимирович, 4 курс, механіко-математичний факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка

ДРУГЕ МІСЦЕ

Македонський Євген Олександрович, 3 курс, механіко-математичний факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Кадець Людмила Володимирівна, 3 курс, механіко-математичний факультет, Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна
Танцюра Максим Вікторович, 4 курс, механіко-математичний факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Коротков Андрій Сергійович, 3 курс, факультет кібернетики, Київський національний університет імені Тараса Шевченка

ТРЕТЄ МІСЦЕ

Арман Андрій Романович, 3 курс, механіко-математичний факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Білокопитов Євген Олександрович, 3 курс, механіко-математичний факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Мельникова Катерина Дмитрівна, 4 курс, механіко-математичний факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Титченко Олександр Володимирович, 4 курс, механіко-математичний факультет, Одеський національний університет імені І.І.Мечнікова
Коваленко Олег Вікторович, 3 курс, механіко-математичний факультет, Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара
Апишков Михайло Володимирович, 3 курс, математичний факультет, Донецький національний університет
Бедзір Олександр Олександрович, 3 курс, факультет кібернетики, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Драч Костянтин Дмитрович, 3 курс, механіко-математичний факультет, Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна

http://putnam.ho.ua/news.html#lviv2010