Щосуботи - для студентів та абітурієнтів- Business-Leader School KNU. Реєстрація

Щовівторка - для аспірантів 1 року навчання “Математичні основи і технології систем програмного забезпечення та алгоритми”. Запрошення

Щосереди - факультативний курс «Основи моделювання в SAS Enterprise Miner». Запрошення

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з математики 2009

(Львівський національний університет імені Івана Франка,
7-10 квітня 2009 р.)

1-2 КУРСИ

Перше місце

Радченко Данило Віталійович, Київський нац. ун-т ім. Т.Шевченка, 2 курс (12 задач)
Медвідь Володимир Михайлович, Київський нац. ун-т ім. Т.Шевченка, 2 курс (10 задач)

Друге місце

Арман Андрій Романович, Київський нац. ун-т ім. Т.Шевченка, 2 курс (9 задач)
Цатурян Сергій Рашидович, Київський нац. ун-т ім. Т.Шевченка, 2 курс (9 задач)
Шамов Олександр Олександрович, Київський нац. ун-т ім. Т.Шевченка, 2 курс (9 задач)
Білокопитов Євген Олександрович, Київський нац. ун-т ім. Т.Шевченка, 2 курс (8 задач)
Македонський Євген Олександрович, Київський нац. ун-т ім. Т.Шевченка, 2 курс (8 задач)
Шишацький Юрій Олександрович, Київський нац. ун-т ім. Т.Шевченка, 1 курс (8 задач)

Третє місце

Апишков Михайло Володимирович, Донецький нац. ун-т, 2 курс (7 задач)
Коваленко Олег Вікторович, Дніпропетровський нац. ун-т ім. О.Гончара, 2 курс (7 задач)
Ахтарієв Михайло Маратович, Київський нац. ун-т ім. Т.Шевченка, 2 курс (6 задач)
Драч Костянтин Дмитрович, Харківський нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна, 2 курс (5 задач)
Кадець Людмила Володимирівна, Харківський нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна, 2 курс (5 задач)
Семікіна Юлія Сергіївна, Київський нац. ун-т ім. Т.Шевченка, 1 курс (5 задач)
Скорик Максим Васильович, Харківський нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна, 2 курс (5 задач)
Червак Остап Іванович, Львівський нац. ун-т ім. І.Франка, 1 курс (5 задач)
Баб’як Микола Васильович, Львівський нац. ун-т ім. І.Франка, 2 курс (4 задачі)

3-5 КУРСИ

Перше місце

Слободянюк Сергій Валерійович, Київський нац. ун-т ім. Т.Шевченка, 4 курс (10 задач)
Фещенко Іван Сергійович, Київський нац. ун-т ім. Т.Шевченка, 3 курс (10 задач)

Друге місце

Кравець Олександр Геннадійович, Київський нац. ун-т ім. Т.Шевченка, 4 курс (9 задач)
Тимошкевич Лариса Миколаївна, Київський нац. ун-т ім. Т.Шевченка, 4 курс (9 задач)
Юрченко Іван Володимирович, Київський нац. ун-т ім. Т.Шевченка, 3 курс (8 задач)

Третє місце

Танцюра Максим Вікторович, Київський нац. ун-т ім. Т.Шевченка, 3 курс (6 задач)
Лівінський Іван Володимирович, Київський нац. ун-т ім. Т.Шевченка, 4 курс (5 задач)
Чепляка Роман Ігорович, Одеський нац. ун-т ім. І.І.Мечникова, 4 курс (5 задач)
Безбородов Віктор Костянтинович, Київський нац. пед. ун-т ім. М.П.Драгоманова, 4 курс (4 задачі)
Зубач Федір Іванович, НТУУ «КПІ», 4 курс (4 задачі)
Старченко Артем Олександрович, Донецький нац. ун-т, 3 курс (4 задачі)
Ключніков Вадим Володимирович, НТУУ «КПІ», 4 курс (3 задачі)

Ви можете завантажити умови задач олімпіади (у форматі djvu) та розв'язання задач (у форматі djvu)

Attachment Size
vseukr_stud_problems.djvu 34.6 KB