Анонс

Конференції, школи, семінари

Продовжується студентське опитування, що розроблене групою фахівців міжнародного рейтингу U-Multirank. Запрошення

Вхід

1 + 0 =
x

#{title}

#{text}

Ви є тут

Переможці олімпіади 2011 року

Вітаємо переможців Вiдкритої студентської олiмпiади механiко-математичного факультету Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка для студентiв I-IV курсiв!

1-2 КУРСИ

ПЕРШЕ МІСЦЕ
Веклич Богдан Васильович, 1 курс, механіко-математичний факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Сенін Віталій Ігорович, 2 курс, механіко-математичний факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка

ДРУГЕ МІСЦЕ
Чорний Максим Володимирович, 1 курс, механіко-математичний факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Власюк Олександр Васильович, 2 курс, механіко-математичний факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка

ТРЕТЄ МІСЦЕ
Свідерський Кирило Сергійович, 2 курс, механіко-математичний факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Макаров Микита Миколайович, 2 курс, механіко-математичний факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Мокеєв Євген Максимович, 1 курс, механіко-математичний факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Павлик Богдан Андрійович, 2 курс, механіко-математичний факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка

3-4 КУРСИ

ПЕРШЕ МІСЦЕ
Македонський Євген Олександрович, 4 курс, механіко-математичний факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Шамов Олександр Олександрович, 4 курс, механіко-математичний факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка

ДРУГЕ МІСЦЕ
Арман Андрій Романович, 4 курс, механіко-математичний факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Білокопитов Євген Олександрович, 4 курс, механіко-математичний факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Семікіна Юлія Сергіївна, 3 курс, механіко-математичний факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка

ТРЕТЄ МІСЦЕ
Цатурян Сергій Рашидович, 4 курс, механіко-математичний факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Коротков Андрій Сергійович, 4 курс, факультет кібернетики, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Бедзір Олександр Олександрович, 4 курс, факультет кібернетики, Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Задачі: молодші курси http://putnam.ho.ua/mechmat/2011/mm11sm.pdf
старші курси http://putnam.ho.ua/mechmat/2011/mm11ol.pdf