Анонс

Конференції, школи, семінари


23 листопада 2017р. - святкуємо день народження факультету!
03 грудня 2017р. - День відкритих дверей механіко-математичного факультету

Продовжується студентське опитування, що розроблене групою фахівців міжнародного рейтингу U-Multirank. Запрошення

Вибране абітурієнту

03 грудня 2017р., 11:00 День відкритих дверей

Вступникам-2018 на навчання за освітнім рівнем "бакалавр"

Вступникам-2018 на навчання за освітнім рівнем "магістр"

Вступникам-2018 на навчання для здобуття ступеня "доктор філософії"


Рейтинг-дослідження 2016 року: спеціальність математика успішно прокладає шлях до кращих робочих місць
П у т і в н и к абітурієнта
Вступаємо, навчаємось, любимо все життя: МЕХМАТУ-75!!!

Олімпіада для абітурієнтів 2018

Про математику в сучасному світі і підготовку фахівців на механіко-математичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Вхід

5 + 1 =
x

#{title}

#{text}

Ви є тут

Переможці олімпіади 2010 року

Вітаємо переможців Вiдкритої студентської олiмпiади механiко-математичного факультету Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка для студентiв I-IV курсiв, що відбулася 22 лютого 2010 року!

1-2 КУРСИ

ПЕРШЕ МІСЦЕ

не присуджувалося

ДРУГЕ МІСЦЕ

Шишацький Юрій Олександрович, 2 курс, механіко-математичний факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка

ТРЕТЄ МІСЦЕ

Семікіна Юлія Сергіївна, 2 курс, механіко-математичний факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Охонько Дмитро Олександрович, 1 курс, механіко-математичний факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Свідерський Кирило Сергійович, 1 курс, механіко-математичний факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Скочко Володимир Миколайович, 2 курс, механіко-математичний факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Сорока Богдан Віталійович, 1 курс, механіко-математичний факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка

ЧЕТВЕРТЕ (ЗАОХОЧУВАЛЬНЕ) МІСЦЕ

Макаров Микита Миколайович, 1 курс, механіко-математичний факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Марушкевич Дмитро Олександрович, 1 курс, механіко-математичний факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Павлов Тарас Володимирович, 2 курс, механіко-математичний факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Сенін Віталій Ігорович, 1 курс, механіко-математичний факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Хачатуров Віталій Анатолійович, 2 курс, механіко-математичний факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Цал-Цалко Богдан Вікторович, 2 курс, механіко-математичний факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка

3-4 КУРСИ

ПЕРШЕ МІСЦЕ

Радченко Данило Віталійович, 3 курс, механіко-математичний факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Фещенко Іван Сергійович, 4 курс, механіко-математичний факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Шамов Олександр Олександрович, 3 курс, механіко-математичний факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Юрченко Іван Володимирович, 4 курс, механіко-математичний факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка

ДРУГЕ МІСЦЕ

Арман Андрій Романович, 3 курс, механіко-математичний факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Танцюра Максим Вікторович, 4 курс, механіко-математичний факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Македонський Євген Олександрович, 3 курс, механіко-математичний факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Мельникова Катерина Дмитрівна, 4 курс, механіко-математичний факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Цатурян Сергій Рашидович, 3 курс, механіко-математичний факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка

ТРЕТЄ МІСЦЕ

Бедзір Олександр Олександрович, 3 курс, факультет кібернетики, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Ахтарієв Михайло Маратович, 3 курс, механіко-математичний факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка

ЧЕТВЕРТЕ (ЗАОХОЧУВАЛЬНЕ) МІСЦЕ

Білокопитов Євген Олександрович, 3 курс, механіко-математичний факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Голоднов Кирило Олександрович, 3 курс, Інститут прикладного системного аналізу, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»
Панфілов Іван Олексійович, 4 курс, фізичний факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка