Анонс

Конференції, школи, семінари

Продовжується студентське опитування, що розроблене групою фахівців міжнародного рейтингу U-Multirank. Запрошення

Вхід

3 + 3 =
x

#{title}

#{text}

Ви є тут

Переможці олімпіади 2009 року

Вітаємо переможців Вiдкритої студентської олiмпiади механiко-математичного факультету Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка для студентiв I-IV курсiв, що відбулася 23 лютого 2009 року!
Розбір завдань, апеляція та нагородження переможців олімпіади відбулися 2 березня 2009 р.

1-2 КУРСИ

ПЕРШЕ МІСЦЕ

Радченко Данило Віталійович, механіко-математичний факультет, 2 курс (6 задач)

ДРУГЕ МІСЦЕ

Шамов Олександр Олександрович, механіко-математичний факультет, 2 курс (4,5 задачі)
Шишацький Юрій Олександрович, механіко-математичний факультет, 1 курс (4 задачі)

ТРЕТЄ МІСЦЕ

Арман Андрій Романович, механіко-математичний факультет, 2 курс (2,5 задачі)
Бедзір Олександр Олександрович, факультет кібернетики, 2 курс (2,5 задачі)
Білокопитов Євген Олександрович, механіко-математичний факультет, 2 курс (2,5 задачі)
Семікіна Юлія Сергіївна, механіко-математичний факультет, 1 курс (2,5 задачі)
Македонський Євген Олександрович, механіко-математичний факультет, 2 курс (2 задачі)
Трофимович Сергій Валерійович, Фізико-технічний інститут, НТУУ «КПІ», 2 курс (2 задачі)
Хачатуров Віталій Анатолійович, механіко-математичний факультет, 1 курс (2 задачі)

ЧЕТВЕРТЕ (ЗАОХОЧУВАЛЬНЕ) МІСЦЕ

Гоменюк Антон Юрійович, фізичний факультет, 1 курс (1,5 задачі)
Семенова Віра Юріївна, механіко-математичний факультет, 1 курс (1,5 задачі)
Сусла Євген Віталійович, механіко-математичний факультет, 1 курс (1,5 задачі)
Цатурян Сергій Рашидович, механіко-математичний факультет, 2 курс (1,5 задачі)
Шуклін Сергій Васильович, механіко-математичний факультет, 1 курс (1,5 задачі)

3-4 КУРСИ

ПЕРШЕ МІСЦЕ

Фещенко Іван Сергійович, механіко-математичний факультет, 3 курс (5,5 задач)
Кравець Олександр Геннадійович, механіко-математичний факультет, 4 курс (4,5 задачі)

ДРУГЕ МІСЦЕ

Слободянюк Сергій Валерійович, механіко-математичний факультет, 4 курс (4 задачі)
Зубач Федір Іванович, Фізико-технічний інститут, НТУУ «КПІ», 4 курс (3,5 задачі)
Тимошкевич Лариса Миколаївна, механіко-математичний факультет, 4 курс (3,5 задачі)

ТРЕТЄ МІСЦЕ

Безбородов Віктор Костянтинович, Фізико-математичний інститут, НПУ ім. М. П. Драгоманова, 4 курс (3 задачі)
Танцюра Максим Вікторович, механіко-математичний факультет, 3 курс (3 задачі)
Юрченко Іван Володимирович, механіко-математичний факультет, 3 курс (2,5 задачі)