Анонс

Конференції, школи, семінари

червень-серпень 2018 року - Літня школа в CERN, IT projects, для студентів від 3 курсу. Запрошення

Продовжується студентське опитування, що розроблене групою фахівців міжнародного рейтингу U-Multirank. Запрошення

Формула успіху

Діма Охонько Сіетл, Facebook
Марія Королюк Лондон, Advance Analytics

Вхід

16 + 3 =
x

#{title}

#{text}

Ви є тут

Наші випускники

Механіко-математичний факультет ставить собі за мету готувати фахівця, який би впевнено володів сучасними математичними методами і вмів їх грамотно застосовувати на практиці, причому не лише за готовими рецептами (цьому можна «навчити» і комп'ютер), але й при розв'язуванні нових проблем.

Освіта, здобута на факультеті, дає його випускникам можливість широкого вибору місця роботи: в академічних та науково-дослідних інститутах, конструкторських бюро, навчальних закладах різного рівня, обчислювальних центрах, комерційних та банківських структурах, страхових компаніях, механіко-математичному факультеті Київського університету

Близько 30% випускників факультету продовжують навчання в аспірантурі.

Факультет по праву пишається своїми випускниками минулих років. Серед них понад 40 академіків та членів-кореспондентів Академії наук, причому 5 з них очолюють наукові установи НАН України: академік А.М. Самойленко — Інститут математики; академік І.В. Сергієнко - Інститут кібернетики, академік В.М. Геєц - інститут економічного прогнозування; академік В.Т. Грінченко - інститут гідромеханіки; академік О.М. Гузь — Інститут механіки.

Кращих випускників факультету охоче запрошують для продовження навчання в магістратурі та аспірантурі університетів США, Канади, Німеччини, Голландії і т.д.

Серед випускників факультету є лауреати Державних премій України в галузі науки і техніки, премій НАН України імені видатних вчених М.В. Остроградського, М.М. Боголюбова, М.М. Крилова, О.М. Динника, В.М. Хрущова.

Більш детальний список відомих випускників факультету можна знайти на сторінках "персоналії" та "вiдомi випускники факультету" у розділі "Історія факультету"