Щосуботи - для студентів та абітурієнтів- Business-Leader School KNU. Реєстрація

Щовівторка - для аспірантів 1 року навчання “Математичні основи і технології систем програмного забезпечення та алгоритми”. Запрошення

Щосереди - факультативний курс «Основи моделювання в SAS Enterprise Miner». Запрошення

Наукове товариство студентів та аспірантів

За останнi роки, завдяки облаштуванню на факультетi п'яти комп'ютерних класiв, суттєво зросла ефективнiсть викладання дисциплiн iнформацiйно-обчислювального циклу. Значну роботу було проведено й по створенню розгалуженої комп'ютерної мережi. Зараз кожна кафедра має вихiд до iнтернет-ресурсiв. Значною мiрою завдяки iнiцiативi спiвробiтникiв факультету користувачi унiверситетської мережi Internet мають доступ до бази даних реферативного журналу Zentralblatt MATH Європейського математичного товариства.

Інформацію про НТСА факультету можна знайти на сайті НТСА університету.
Запитання та пропозиції надсилайте mmntsa@univ.kiev.ua.