Анонс

Конференції, школи, семінари


17, 19, 23 жовтня відбудеться презентація програм академічної мобільності: інститут філолології, природничі факультети та (факультет соціології та психології, юридичний факультет) . Запрошуються всі бажаючі.

Продовжується студентське опитування, що розроблене групою фахівців міжнародного рейтингу U-Multirank. Запрошення

Вхід

4 + 15 =
x

#{title}

#{text}

Ви є тут

Містер Мех-Мату 2011

16 грудня о 17:00 в Актовій залі Українського фізико-математичного ліцею до Дня механіко-математичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка відбувся Урочистий концерт, у рамках якого було проведено конкурс "Містер Мех-Мату". У конкурсі взяли участь шість представників від різних курсів. Вони мали показати себе з найкращого боку, тому до змагання підготувалися з усією відповідальністю. Конкурсанти співали, танцювали, відповідали на каверзні запитання, дефілювали перед публікою та демонстрували свої таланти. А у перервах між виступами студенти механіко-математичного факультету розважали гостей. Переможцем конкурсу "Містер Мех-Мату" став студент 2 курсу Сергій Замковець, який вразив публіку та журі своєю ліричною піснею, а усіх представниць жіночої статі просто зачарував. Нагородою для переможця стала мандрівка містами України.

Титул "Містер глядацьких симпатій" отримав Максим Перепелиця, який навчається на 3 курсі. Інші учасники отримали грамоти та заохочувальні призи.