17, 19, 23 жовтня відбудеться презентація програм академічної мобільності: інститут філолології, природничі факультети та (факультет соціології та психології, юридичний факультет) . Запрошуються всі бажаючі.

Міжнародна Південно-Східна Європейська математична олімпіада "SEEMOUS-2012" для студентів університетів

З 6 по 11 березня 2012 р. у місті Благоєвград (Болгарія) проходила шоста Міжнародна Південно-Східна Європейська олімпіада для студентів молодших курсів (South-Eastern European Mathematical Olympiad for University Students, SEEMOUS).
Студенти, котрі представляли Україну на цьому престижному змаганні, вибороли 2 золоті медалі олімпіади! Максим Чорний та Кирило Мулярчик, студенти механіко-математичного факультету, посіли абсолютне третє та четвере місця відповідно!
Вітаємо переможців!

В змаганні приймали участь студенти з 6 країн (Румунія, Болгарія, Греція, Македонія, Україна, Туреччина), 22 команди з 19 університетів, 97 студентів.