Анонс

Конференції, школи, семінари


17, 19, 23 жовтня відбудеться презентація програм академічної мобільності: інститут філолології, природничі факультети та (факультет соціології та психології, юридичний факультет) . Запрошуються всі бажаючі.

Продовжується студентське опитування, що розроблене групою фахівців міжнародного рейтингу U-Multirank. Запрошення

Вхід

4 + 2 =
x

#{title}

#{text}

Ви є тут

Кубок факультету з футзалу

 11 грудня 2011 року у спорткомплексі КНУ імені Тараса Шевченка відбувся чемпіонат «ХVІ кубок механіко-математичного факультету з футзалу». У заході взяли участь студенти, випускники та викладачі факультету.
Переможцями змагання стала команда випускників 2009 року, яка й отримала омріяний кубок. Срібним призером стала збірна випускників 2007 року. 3 та 4 місця розділили викладачі та випускники 1993 та 1997 років.

Усього у заході взяли участь 16 команд, які показали себе з найкращого боку та були гідними суперниками. Звісно, футболістів активно підтримали вболівальники – студенти механіко-математичного факультету, які добре підготувалися до змагання: вони прийшли із плакатами на підтримку своїх фаворитів.
Кубок мех-мату з футзалу проводиться щорічно і став уже традиційним для студентів факультету.
Цього року він офіційно став першим заходом, що відкриває цілу серію святкувань, приурочених до тижня факультету, який триватиме до 16 грудня.