Щосуботи - для студентів та абітурієнтів- Business-Leader School KNU. Реєстрація

Щовівторка - для аспірантів 1 року навчання “Математичні основи і технології систем програмного забезпечення та алгоритми”. Запрошення

Щосереди - факультативний курс «Основи моделювання в SAS Enterprise Miner». Запрошення

Конкурс "Від задачок до задач" 2016 року

Шановні читачі!
Під рубрикою "Від задачок до задач" редакція журналу "У світі математики" започатковує новий конкурс із розв'язування задач, який триватиме протягом року. До участі в конкурсі запрошуємо учнів п'ятих-дев'ятих класів, а також "колективних учасників" - математичні гуртки. Назва рубрики пов'язана зі сподіваннями редакції та ведучих конкурсу, що участь у конкурсі допоможе зацікавленим школярам зробити перші кроки у напрямку до розв'язання більш складних та цікавих задач, а згодом і до справжніх математичних проблем.

Підсумки конкурсу ми підведемо наприкінці року.

Розв'язання задач поточного туру слід надсилати на адресу:

01601 МСП, Київ,
Київський національний університет ім. Тараса Шевченка
механіко-математичний факультет
кафедра математичного аналізу
Конкурс "Від задачок до задач"

Бажаємо успіхів!

2016 рік
Перший тур:
задачі 1-5
задачі 1-5 з розв'язаннями

Другий тур:
задачі 6-10
задачі 6-10 з розв'язаннями

Третійй тур:
задачі 11-15
задачі 11-15 з розв'язаннями

Підсумки конкурсу "Від задачок до задач" 2016 року

Шановні читачі! Протягом року тривав конкурс із розв'язування задач для учнів
п'ятих--дев'ятих класів. Переможцями конкурсу стали учасники математичного
гуртка Запорізького ліцею № 105 та Марк Хасін (м.Київ).

Вітаємо переможців!