17, 19, 23 жовтня відбудеться презентація програм академічної мобільності: інститут філолології, природничі факультети та (факультет соціології та психології, юридичний факультет) . Запрошуються всі бажаючі.

Колмогоровська студентська олімпіада з теорії ймовірностей

В ознаменування дня народження А.Н.Колмогорова кафедра теорії ймовірностей механіко-математичного факультету Московського Державного Університету ім. М.В.Ломоносова за підтримки Московської Державної Академії тонкої хімічної технології ім. М.В.Ломоносова проводить "Колмогоровскую студенческую олимпиаду по теории вероятностей"

В 9-тій Колмогоровській студентській олімпіаді з теорії ймовірностей ШАМОВ Олександр Олександрович, студент механіко-математичного факультету Київського Національного
Університету, отримав абсолютну перемогу!