Анонс

Конференції, школи, семінари

Продовжується студентське опитування, що розроблене групою фахівців міжнародного рейтингу U-Multirank. Запрошення

Вхід

2 + 9 =
x

#{title}

#{text}

Ви є тут

Вітаємо студентів - переможців олімпіади мехмату 2014!

Переможці Відкритої студентської олімпіади механіко-математичного факультету з математики (24 лютого 2014 р.)

1-2 курс
I місце
Ківва Богдан Сергійович (КНУ, мех.-мат. ф-т, 2 курс)
Щеглов Микита Владиславович (КНУ, мех.-мат. ф-т, 1 курс)
Хілько Данило Ігорович (КНУ, мех.-мат. ф-т, 1 курс)
II місце
Руденко Олександр Вячеславович (КНУ, мех.-мат. ф-т, 2 курс)
Колінько Микола Миколайович (КНУ, мех.-мат. ф-т, 1 курс)
Бахчеджиоглу Атілла Алперович (КНУ, мех.-мат. ф-т, 1 курс)
Вовченко Владислав Олегович (КНУ, мех.-мат. ф-т, 1 курс)
Дашков Олександр Олександрович (КНУ, мех.-мат. ф-т, 1 курс)
Чаудхарі Максим Субхашович (КНУ, мех.-мат. ф-т, 2 курс)
Шатохін Михайло Вікторович (КНУ, мех.-мат. ф-т, 1 курс)
III місце
Діомідов Євгеній Олексійович (Русанівський ліцей, 11 клас)
Перкова Марія Ярославівна (КНУ, ф-т кібернетики, 1 курс)
Заохочувальна відзнака
Тимчишин Ігор Богданович (КНУ, ф-т кібернетики, 1 курс)
Сердюк Ярослава Павлівна (КНУ, мех.-мат. ф-т, 2 курс)
Мояк Михайло Юрійович (КНУ, мех.-мат. ф-т, 1 курс)
Горецький Микола Андрійович (КНУ, мех.-мат. ф-т, 1 курс)
Гук Дмитро Сергійович (КНУ, мех.-мат. ф-т, 2 курс)
Завадський Дмитро Вікторович (КНУ, мех.-мат. ф-т, 2 курс)
Кузьмин Олексій Володимирович (КНУ, ф-т кібернетики, 1 курс)
Павлюк Марія Вадимівна (КНУ, ф-т кібернетики, 2 курс)
Семенякін Микола Сергійович (КНУ, фізичний ф-т, 2 курс)
Ткаченко Дмитро Володимирович (КНУ, мех.-мат. ф-т, 1 курс)
Ткаченко Ольга Вячеславівна (КНУ, ф-т кібернетики, 1 курс)
Харитонова Олена Олексіївна (КНУ, мех.-мат. ф-т, 1 курс)

3-5 курс
I місце
Мулярчик Кирило Михайлович (КНУ, мех.-мат. ф-т, 3 курс)
II місце
Юрашев Владислав Геннадійович (КНУ, мех.-мат. ф-т, 3 курс)
Чорний Максим Володимирович (КНУ, мех.-мат. ф-т, 4 курс)
III місце
Не присуджувалося