XXIII Міжнародні змагання для студентів університетів

З 25 по 30 липня у м. Благоєвграді (Болгарія) проходили XXIII Міжнародні змагання для студентів університетів (International Mathematical Competition for University Students). У змаганнях брали участь 320 студентів з понад 70 університетів з у сього світу. Київський університет імені Тараса Шевченка представляли студенти механіко-математичного факультету, які показали гідні результати: Михайло Шатохін, Олександр Дашков, Атілла Бахчеджиоглу вибороли дипломи першого ступеня, Владислав Вовченко та Микита Щеглов –дипломи другого ступеня. Керівником команди був Георгій Михайлович Шевченко, професор кафедри теорії ймовірностей, статистики та актуарної математики механіко-математичного факультету.

Вітаємо команду з вдалим виступом!