23 листопада 2017р. - святкуємо день народження факультету!
03 грудня 2017р. - День відкритих дверей механіко-математичного факультету

Вибране абітурієнту

03 грудня 2017р., 11:00 День відкритих дверей

Вступникам-2018 на навчання за освітнім рівнем "бакалавр"

Вступникам-2018 на навчання за освітнім рівнем "магістр"

Вступникам-2018 на навчання для здобуття ступеня "доктор філософії"

Рейтинг-дослідження 2016 року: спеціальність математика успішно прокладає шлях до кращих робочих місць
П у т і в н и к абітурієнта
Вступаємо, навчаємось, любимо все життя: МЕХМАТУ-75!!!

Олімпіада для абітурієнтів 2018

Про математику в сучасному світі і підготовку фахівців на механіко-математичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка

XXIII Міжнародні змагання для студентів університетів

З 25 по 30 липня у м. Благоєвграді (Болгарія) проходили XXIII Міжнародні змагання для студентів університетів (International Mathematical Competition for University Students). У змаганнях брали участь 320 студентів з понад 70 університетів з у сього світу. Київський університет імені Тараса Шевченка представляли студенти механіко-математичного факультету, які показали гідні результати: Михайло Шатохін, Олександр Дашков, Атілла Бахчеджиоглу вибороли дипломи першого ступеня, Владислав Вовченко та Микита Щеглов –дипломи другого ступеня. Керівником команди був Георгій Михайлович Шевченко, професор кафедри теорії ймовірностей, статистики та актуарної математики механіко-математичного факультету.

Вітаємо команду з вдалим виступом!