11 - 19 січня 2018 року - комісії перескладання зимової екзаменаційної сесії: Завантажити

24 січня - 28 лютого 2018 року - самостійна робота студентів механіко-математичного факультету. Завдання

червень-серпень 2018 року - Літня школа в CERN, IT projects, для студентів від 3 курсу. Запрошення

Формула успіху

Діма Охонько Сіетл, Facebook

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з математики 2015 року!

21-24 квітня 2015 року пройшов II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з математики для студентів класичних університетів у Львівському національному університеті імені Івана Франка. Команда нашого університету показала такі результати: 6 перших місць (Щеглов Микита, Хілько Данило, Вовченко Владислав, Дашков Олександр, Шатохін Михайло, Чаудхарі Максим), 4 других (Бахчеджиоглу Аттіла, Діомідов Євгеній, Ківва Богдан, Руснак Ігор) та 5 третіх (Ткаченко Ольга, Палько Назарій, Щетинін Кирило, Руденко Олександр, Завадський Дмитро). Вітаємо переможців!!!

Варто відзначити також успіх студентів інших навчальних закладів: Харківського університету (1 друге місце), Дніпропетровського університету (3 третіх місця), Львівського університету (1третє місце), Одеського університету (1 третє місця).