Щосуботи - для студентів та абітурієнтів- Business-Leader School KNU. Реєстрація

Щовівторка - для аспірантів 1 року навчання “Математичні основи і технології систем програмного забезпечення та алгоритми”. Запрошення

Щосереди - факультативний курс «Основи моделювання в SAS Enterprise Miner». Запрошення

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з математики 2015 року!

21-24 квітня 2015 року пройшов II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з математики для студентів класичних університетів у Львівському національному університеті імені Івана Франка. Команда нашого університету показала такі результати: 6 перших місць (Щеглов Микита, Хілько Данило, Вовченко Владислав, Дашков Олександр, Шатохін Михайло, Чаудхарі Максим), 4 других (Бахчеджиоглу Аттіла, Діомідов Євгеній, Ківва Богдан, Руснак Ігор) та 5 третіх (Ткаченко Ольга, Палько Назарій, Щетинін Кирило, Руденко Олександр, Завадський Дмитро). Вітаємо переможців!!!

Варто відзначити також успіх студентів інших навчальних закладів: Харківського університету (1 друге місце), Дніпропетровського університету (3 третіх місця), Львівського університету (1третє місце), Одеського університету (1 третє місця).