Анонс

Конференції, школи, семінари


11 - 19 січня 2018 року - комісії перескладання зимової екзаменаційної сесії: Завантажити


24 січня - 28 лютого 2018 року - самостійна робота студентів механіко-математичного факультету. Завдання


червень-серпень 2018 року - Літня школа в CERN, IT projects, для студентів від 3 курсу. Запрошення


Продовжується студентське опитування, що розроблене групою фахівців міжнародного рейтингу U-Multirank. Запрошення

Формула успіху

Діма Охонько Сіетл, Facebook

Вхід

1 + 0 =
x

#{title}

#{text}

Ви є тут

Cумна новина

Cумна новина

Київські математики з глибоким сумом узнали про смерть нашого колеги Вишенського Володимира Андрійовича, видатного українського педагога, алгебраїста, організатора математичної освіти в Україні.
Все своє життя Володимир Андрійович присвятив викладацькій і науковій роботі. Після закінчення Київського університету в 1957 році, він до 2002 року працював на кафедрі алгебри і математичної логіки університету, де він пройшов шлях від інженера до доцента. Починаючи з кандидатської дисертації, присвяченої АR-алгебрам груп підстановок та їх застосуванням, захищеної в 1984 році він працював в галузі теорії груп підстановок і алгебричної комбінаторики.
Важко переоцінити вклад Володимира Андрійовича в підготовку фахівців–математиків та розвиток математичної освіти в Україні. Його лекції і практичні заняття були зразком педагогічної майстерності і бездоганного володіння матеріалом. Великою популярністю користувалися його щотижневі навчальні передачі з математики на Українському телебаченні, які Володимир Андрійович вів протягом більш ніж чверті століття (з 1963 по 1989р.). Майже півстоліття Володимир Андрійович проводив велику діяльність із пропаганди математичних знань і підвищення рівня математичної освіти. Значною мірою саме завдяки його зусиллям відновилися Українські математичні олімпіади для школярів Він є автором кількох підручників з математики і численних збірників задач з елементарної математики. . Понад 20 років Володимир Андрійович співробітничав з Республіканською фізико-математичною школою – інтернатом при Київському національному університеті, завдяки чому кращі її випускники потім продовжували навчання на нашому факультеті і в аспірантурі.
Володимир Андрійович запамятався всім нам як добра, весела людина, завжди готова допомогти, як зразок високого професіоналізму. Київські алгебраїсти з теплими почуттями згадують зустрічі з ним на факультеті, його почуття гумору, оптимізм і відданість науці.
Передаємо співчуття родині, колегам і друзям Володимира Андрійовича.
Світла пам'ять про Володимира Андрійовича назавжди залишиться в наших серцях, земля йому пухом.