11 - 19 січня 2018 року - комісії перескладання зимової екзаменаційної сесії: Завантажити

24 січня - 28 лютого 2018 року - самостійна робота студентів механіко-математичного факультету. Завдання

червень-серпень 2018 року - Літня школа в CERN, IT projects, для студентів від 3 курсу. Запрошення

Формула успіху

Діма Охонько Сіетл, Facebook

ХХ турнір юних математиків імені професора М.Й.Ядренка

З 29 жовтня по 3 листопада у місті Вінниця відбувся ХХ турнір юних математиків імені професора М.Й.Ядренка. У ньому взяли участь 20 команд з різних міст України. Цього року мені випала честь поїхати на цей турнір членом журі. Ту атмосферу не можливо описати словами. Більше сотні учнів, що обожнюють математику, сорока члені журі, серед яких надзвичайно поважні та відомі люди, одним словом - МЕТРИ. Опинитися серед них – величезне щастя, досвід, здобути який вдається не кожному. Саме на таких заходах ми можемо побачити, що у сучасної науки є майбутнє!
До Вашої уваги - фотозвіт з ХХ турніру юних математиків імені професора М.Й.Ядренка:

Член журі, студентка 2 курсу механіко-математичного факультету, Тетяна Жук