03 грудня 2017р. - День відкритих дверей механіко-математичного факультету

ХХ турнір юних математиків імені професора М.Й.Ядренка

З 29 жовтня по 3 листопада у місті Вінниця відбувся ХХ турнір юних математиків імені професора М.Й.Ядренка. У ньому взяли участь 20 команд з різних міст України. Цього року мені випала честь поїхати на цей турнір членом журі. Ту атмосферу не можливо описати словами. Більше сотні учнів, що обожнюють математику, сорока члені журі, серед яких надзвичайно поважні та відомі люди, одним словом - МЕТРИ. Опинитися серед них – величезне щастя, досвід, здобути який вдається не кожному. Саме на таких заходах ми можемо побачити, що у сучасної науки є майбутнє!
До Вашої уваги - фотозвіт з ХХ турніру юних математиків імені професора М.Й.Ядренка:

Член журі, студентка 2 курсу механіко-математичного факультету, Тетяна Жук