11 - 19 січня 2018 року - комісії перескладання зимової екзаменаційної сесії: Завантажити

24 січня - 28 лютого 2018 року - самостійна робота студентів механіко-математичного факультету. Завдання

червень-серпень 2018 року - Літня школа в CERN, IT projects, для студентів від 3 курсу. Запрошення

Формула успіху

Діма Охонько Сіетл, Facebook

Святкуємо 75-річний ювілей мехмату: урочиста частина та святковий концерт

Ювілейний мехмат отримав чимало дружніх привітань від Ректорату, факультетів нашого Університету, університетів України (Киів, Львів, Харків,....), Академії наук України тощо.
Урочисті привітання надійшли від Прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка,
від Міністерства освіти та науки України.

В п'ятницю, 11 грудня , відбулось урочисте зібрання студентів, викладачів та гостей мехмату, на якому мехмат отримав багато заслужених комплиментів та щирих побажань успіхів у навчанні та науці.
Після коротких виступів-привітань відбувся незабутній великий концерт, що підготували студенти мехмату до свого ювілею.