Святкуємо День математика!

Недавня субота на механіко-математичному факультеті була по справжньому енергійно-мотиваційною. З нагоди Дня математика відбувся святковий флешмоб, благодійний ярмарок, бізнесова ділова гра та мотиваційний тренінг.

За 2 години бізнес-гри учасники дізнались, що таке стратегія, ключові показники ефективності, промо, сучасний бізнес, мрія акціонера та побачили в динаміці зв’язок основних бізнес-процесів успішного проекту. А ще – відчули силу командної роботи та спробували себе у креативних завданнях.

Продовження вже наступної суботи, 8 квітня, об 11:00 на мех-маті – запрошуємо студентів різних факультетів та спеціальностей долучатися до тренінгу із розвитку ділових та особистісних якостей (professional & self-skills training). Участь безкоштовна, обов'язкова попередня реєстрація за посиланням: http://goo.gl/5TGqZa Буде розвиваюче весело та натхненно! Запрошуйте друзів та знайомих – разом яскравіше!

А про враження та емоції від бізнес-гри в цю суботу найкраще розкажуть відгуки учасників:

Класна гра, від командної роботи море вражень, гра цікава, коли все залежить від решти людей, присутніх в аудиторії. Допомагає розвинути різноманітні навички. Побільше б подібних івентів!

Круто! Ми прийдемо ще!))

Краща гра на мех-маті для мене, море емоцій, знань та досвіду. Дякую за такі події на факультеті. Взяв би участь ще раз!

Гра згуртувала колектив, багато позитиву та радості! Цікавенька гра, яка допомогла вивчити ринок страхування, згуртувати колектив.

Гра сподобалась! Грана, приємна атмосфера, яка надихає. Маю велику кількість вражень. Потрібно дедалі частіше робити щось схоже.

Було цікаво пропрацювати декілька стратегій, з яких можна вивести досвід для майбутнього планування бізнесу. Дякую за можливість спробувати себе в ролі професіонала зі страхування!

Дуже весела гра, отримали море фану.Зблизились зі своїми одногрупниками. Ідея гарна, реалізація теж. Ведучий гарно знає свою справу. Дякую!

Дякуємо за веселу та захоплюючу гру!))

До Вашої уваги – фотозвіт про бізнес-гру: