Анонс

Конференції, школи, семінари

Продовжується студентське опитування, що розроблене групою фахівців міжнародного рейтингу U-Multirank. Запрошення

Вхід

5 + 6 =
x

#{title}

#{text}

Ви є тут

РЕЗУЛЬТАТИ вступного випробування (єдиний іспит з іноземної мови, ОС «магістр»)

РЕЗУЛЬТАТИ вступного випробування (єдиний іспит з іноземної мови, ОС «магістр»)

РЕЗУЛЬТАТИ

вступного випробування

(єдиний іспит з іноземної мови)

при вступі на освітні програми

(математика, актуарна та фінансова математика, математична економіка та економетрика,

прикладна та теоретична статистика,

комп’ютерна механіка)

механіко-математичного факультету

ОС «магістр»

1

Адаменко Катерина Валеріївна

склав

2

Антосієв Руслан Сергійович

склав

3

Барнич Зоряна Сергіївна

склав

4

Безугла Анна Дмитрівна

склав

5

Біла Анна Володимирівна

склав

6

Гой Ольга Миколаївна

склав

7

Горецький Микола Андрійович

склав

8

Двойченков Данило Дмитрович

не з’явився

9

Дейниченко Федір Васильович

склав

10

Дзюба Дар’я Сергіївна

склав

11

Дорда Світлана В’ячеславівна

склав

12

Жениленко Вячеслав Юрійович

склав

13

Єфименко Любов Леонідівна

склав

14

Єфімов Данило Ігоревич

склав

15

Клімов Олег Вікторович

склав

16

Ковальський Ярослав Юрійович

склав

17

Козачок Олег Олегович

склав

18

Колінько Микола Миколайович

склав

19

Комолова Катерина Володимирівна

склав

20

Коптенко Ігор Володимирович

склав

21

Корабльов Вячеслав Дмитрович

склав

22

Короленко Олена Олегівна

склав

23

Кубай Марія Валеріївна

склав

24

Люкіна Катерина Сергіївна

склав

25

Макаренко Антон Володимирович

склав

26

Максимов Володимир Дмитрович

склав

27

Масюк Дмитро Володимирович

склав

28

Мишелова Софія Олександрівна

склав

29

Мояк Михайло Юрійович

склав

30

Нацяк Наталія Геннадіївна

склав

31

Нечипоренко Владислав Віталійович

склав

32

Новіков Михайло Андрійович

склав

33

Овчаренко Олександра Володимирівна

склав

34

Оніщенко Денис Романович

склав

35

Пасіченко Єлизавета Володимирівна

не з’явилася

36

Плотніков Михайло Дмитрович

склав

37

Поліщук Владислав Вадимович

склав

38

Романовський Денис Володимирович

склав

39

Семків Володимир Ярославович

склав

40

Серебряник Анастасія Олександрівна

склав

41

Скачко Андрій Сергійович

склав

42

Смирнова Ольга Дмитрівна

склав

43

Стуконога Владислав Олександрович

склав

44

Татаренко Тарас Павлович

склав

45

Фесик Олексій Сергійович

склав

46

Хорішко Вадим Анатолійович

склав

47

Чаповський Євгеній Юрійович

склав

48

Челнокова Ганна Олексіївна

склав

49

Шатохін Михайло Вікторович

склав

50

Шуткевич Олексій Петрович

склав

51

Щеглов Микита Владиславович

склав

52

Щербенко Альбіна Олександрівна

склав

53

Юрців Ілля Васильович

склав