Підбиття підсумків Business-Leaer School KNU у 2016 р.

17 грудня відбулось святкове заняття та підбиття підсумків за 2016 рік у Школі лідерства та підприємництва Наукового парку «Київський університет імені Тараса Шевченка» (Business-Leader School KNU).

Школа зібрала більше 50 учасників із різних факультетів та інститутів Київського університету, майбутніх студентів університету та молодих лідерів із різних ВУЗів Києва. Протягом жовтня-грудня у школі виступили VIP-спікери:

• Ігор Шойфот – інвестор із Силіконової долини, акціонер в більш ніж 50-ти стартапах із загальною оцінкою вартості в 1 млрд. доларів.
  • Тимофій Милованов – почесний президент Київської школи економіки, співзасновник VoxUkraine, професор економіки Піттсбурзького університету (США), член Наглядової Ради НБУ
  • Павло Шеремета – керівник Школи управління Українського католицького університету, Міністр економічного розвитку та торгівлі України (2014 р.), засновник Києво-Могилянської бізнес-школи (KMBS).

Загалом своїм досвідом із учасниками поділилося більше 20 спікерів – підприємців, громадських діячів, керівників успішних проектів

Розвинути свої лідерські та управлінські якості учасники школи змогли завдяки тренінгам керівника та ведучого бізнес-школи Володимира Зубченка, голови Ради молодих вчених механіко-математичного факультету.

Школа підбила підсумки діяльності в 2016 році – керівник Наукового парку КНУ та автор ідеї створення бізнес-школи Віталій Чернюк вручив найкращим учасника сертифікати про успішне проходження циклу занять.

Світлини із занять школи можна переглянути у групі в fb

Найбільше надбання школи – її випускники та їх ідеї. Одна з таких ідей – продовжити заняття Business-Leader School KNU – знайшла одноголосну підтримку учасників.

Тож, вітання із наступаючими новорічними та різдвяними святами, і – далі буде!