Оліміпада з кількісних методів в економіці:
07 грудня 2017р. - перший тур (онлайн)
15 грудня 2017р. - фінальний тур (Київська школа економіки) Запрошення

Формула успіху

Діма Охонько Сіетл, Facebook

Омріяний «Кубок Ректора» з футзалу вибороли студенти-футболісти механіко-математичного факультету КНУ

Ми раді повідомити Вам круту та вражаючу новину!!! Сьогодні відбувся фінал кубка ректора КНУ з футзалу!!! Де наша улюблена команда МЕХ-МАТУ здобула застужене 1 місце!! В запеклій боротьбі проти економічного факультету, рахунок по завершенні двох таймів складав 1:1 і за назначеною серією пенальті, коли обидві команди йшли нога в ногу, наш воротар врятував команду на останньому ударі. Можемо сказати, що він заслужено отримав нагороду за найкращого воротаря. Також вітаємо капітана команди Олексія, який отримав нагороду, в якості найкращого гравця турніру. Тепер наш улюблений факультет прикрасить величезний, заслужений кубок, якому вже підшукують місце, яке його так давно чекало. Ще раз привітаємо нашу команду, яка змогла захистити честь факультету та вкотре довести, що Мехмат - це КРУТО!
Новина на сайті КНУ