23 листопада 2017р. - святкуємо день народження факультету!
03 грудня 2017р. - День відкритих дверей механіко-математичного факультету

Вибране абітурієнту

03 грудня 2017р., 11:00 День відкритих дверей

Вступникам-2018 на навчання за освітнім рівнем "бакалавр"

Вступникам-2018 на навчання за освітнім рівнем "магістр"

Вступникам-2018 на навчання для здобуття ступеня "доктор філософії"

Рейтинг-дослідження 2016 року: спеціальність математика успішно прокладає шлях до кращих робочих місць
П у т і в н и к абітурієнта
Вступаємо, навчаємось, любимо все життя: МЕХМАТУ-75!!!

Олімпіада для абітурієнтів 2018

Про математику в сучасному світі і підготовку фахівців на механіко-математичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка

На мехматі відбулась конференція "Шевченківська весна-2016"

7 квітня на механіко-математичному факультеті Київського національного університеті імені Тараса Шевченка відбулось засідання конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Шевченківська весна – 2016», секція «Математика, механіка, прикладна математика та комп’ютерні науки».

Участь у засідання взяли студенти, аспіранти та молоді вчені Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного технічного університету України «КПІ», Національного педагогічного університету імена Михайла Драгоманова, Інституту математики НАН України, учні Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Русанівського ліцею, Києво-Могилянського колегіуму. Із доповідями виступило більше 30 учасників. Засідання конференції складалося із трьох блоків відповідно до тематичної спрямованості.

Із вітальним словом до учасників конференції звернулися заступник декана з навчальної роботи Безущак О.О., заступник декана з наукової роботи Харитонов О.М. та голова ради молодих науковців механіко-математичного факультету Зубченко В.П.

Дякуємо учасникам за цікаві доповіді, прагнення розвиватися та створювати сучасну науку. Бажаємо нових досягнень, успішних публікацій та присудження наукових ступенів!

Зубченко В.П.

До Вашої уваги фотозвіт про конференцію: