На мехматі відбулась конференція "Шевченківська весна-2016"

7 квітня на механіко-математичному факультеті Київського національного університеті імені Тараса Шевченка відбулось засідання конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Шевченківська весна – 2016», секція «Математика, механіка, прикладна математика та комп’ютерні науки».

Участь у засідання взяли студенти, аспіранти та молоді вчені Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного технічного університету України «КПІ», Національного педагогічного університету імена Михайла Драгоманова, Інституту математики НАН України, учні Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Русанівського ліцею, Києво-Могилянського колегіуму. Із доповідями виступило більше 30 учасників. Засідання конференції складалося із трьох блоків відповідно до тематичної спрямованості.

Із вітальним словом до учасників конференції звернулися заступник декана з навчальної роботи Безущак О.О., заступник декана з наукової роботи Харитонов О.М. та голова ради молодих науковців механіко-математичного факультету Зубченко В.П.

Дякуємо учасникам за цікаві доповіді, прагнення розвиватися та створювати сучасну науку. Бажаємо нових досягнень, успішних публікацій та присудження наукових ступенів!

Зубченко В.П.

До Вашої уваги фотозвіт про конференцію: