Наше вітання новому стипендіату мех-мату!

Наше вітання  новому стипендіату мех-мату!

22 жовтня, напередодні Міжнародного дня студента, Київський міський голова Віталій Кличко привітав та відзначив студентів Києва стипендіями та преміями за успіхи у навчанні та активну громадську діяльність.
В стінах Київського національного економічного університету імені
Вадима Гетьмана зібралися одні з найкращих студентів столиці, адже 150 стипендіатів було обрано з-поміж 242 претендентів, рекомендованих своїми факультетами та інститутами. Студенти мали чудову можливість поспілкуватися з Київським міським головою Віталієм Кличком, поставити актуальні для молоді запитання та зробити спільні фото на згадку.
Механіко-математичний факультет представляла випускниця 2015 року Таня Климчук, яка також була відзначена Премією Національної Академії наук України для студентів і молодих вчених за кращу наукову роботу у 2014 році.