Міжнародна наукова конференція “Stochastic Processes in Abstract Spaces”

14 –16 жовтня 20015 року на механіко-математичному факультеті відбулася міжнародна наукова конференція “Stochastic Processes in Abstract Spaces(SPAS 2015), присвячена 80-річчю з дня народження відомого вченого, педагога, багаторічного завідувача кафедри математичного аналізу проф. А.Я.Дороговцева. Організатори конференції механіко-математичний факультет, Інститут математики НАН України та НТУУ «КПІ» запросили до участі  65 відомих вчених та молодих науковців з України, Молдови, Росії, Польщі, Італії, Туреччини, Германії, Норвегії. Секції конференції («Статистика випадкових процесів», «Стохастичні процеси в нескінченновимірних просторах», «Різницеві та диференціальні стохастичні рівняння») розкрили широке коло наукових інтересів проф. А.Я. Дороговцева. Представлені доповіді показали сучасні тренди у цих галузях теорії випадкових процесів.

Фотозвіт:

Професор О.Г.Кукуш ділиться особистими спогадами про навчання та спільну роботу з проф. А.Я. Дороговцевим

Чл.-кор. НАН України М.І. Портенко розповідає про перетворення стійких випадкових процесів

F.N. Proske (Норвегія) доповідає про існування у сильному сенсі та диференційовність за Фреше певного класу стохастичних потоків

H.-J. Engelbert (Німеччина) розповідає про властивість хаотичного зображення певних класів мартингалів

Проф. О. Заіграєв (Польща), учень А.Я. Дороговцева, доповідає про порівняння різних модифікацій оцінок максимальної вірогідності

Проф. В.Ю. Слюсарчук (Рівне) розповідає про свої результати  в галузі теорії різницевих рівнянь у бананових просторах, тісно пов’язані з працями А.Я. Дороговцева