11 - 19 січня 2018 року - комісії перескладання зимової екзаменаційної сесії: Завантажити

24 січня - 28 лютого 2018 року - самостійна робота студентів механіко-математичного факультету. Завдання

червень-серпень 2018 року - Літня школа в CERN, IT projects, для студентів від 3 курсу. Запрошення

Формула успіху

Діма Охонько Сіетл, Facebook

Мехмат вітає Анатолія Михайловича Самойленка з ювілеєм!

2 січня 2018 року виповнилося 80 років видатному вченому-математику в галузі звичайних диференціальних рівнянь і теорії нелінійних коливань, засновнику знаної у світі наукової школи з теорії багато частотних коливань і теорії імпульсних систем, доктору фізико-математичних наук, професору, заслуженому діячу науки і техніки України, лауреату Державних премій України, кількох іменних премій НАН України, академіку-секретарю Відділення математики НАН України, директору Інституту математики НАН України, академіку НАН України, почесному доктору Київського національного університету імені Тараса Шевченка Анатолію Михайловичу Самойленку.

Більше 50 років Анатолій Михайлович читає лекції для студентів механіко-математичного факультету КНУ. Його яскравий лекторський талант, уміння чітко, ясно та емоційно викладати матеріал на основі розроблених ним оригінальних лекційних курсів справляє незабутнє враження на слухачів.

Сьогодні Анатолій Михайлович сповнений творчих задумів і оригінальних ідей. Щиро бажаємо йому їх успішної реалізації, міцного здоров’я, нових успіхів, яскравої та плідної діяльності на славу математики та України!