03 грудня 2017р. - День відкритих дверей механіко-математичного факультету

Механіко-математичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує на День відкритих дверей (оновлено)

Шановні випускники 2018 року!

Шановні вчителі!

Механіко-математичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує на День відкритих дверей 3 грудня 2017 року об 11:00 корпус механіко-математичного факультету, м. Київ, просп. акад. Глушкова, 4е,

У програмі заходу:

1. Ознайомлення зі спеціальностями та освітніми програмами: «Математика», «Статистика», «Комп’ютерна математика», «Комп’ютерна механіка», «Актуарна та фінансова математика», «Комп’ютерна статистика та аналіз даних».

2. Ознайомлення з Умовами вступу до вишів у 2018 році.

3. Можливості паралельного навчання: програми подвійного дипломування з провідними закордонними вузами, паралельне навчання, академічна мобільність.

4. Перспективи працевлаштування.

5. Інтерактивні ділові ігри-тренінги з економіки, фінансів і страхування.

6. Математичний квест та тепла атмосфера.

Гідна освіта – успішна кар’єра!

Заздалегідь необхідно зареєструватися за посиланням:

Для запитань скористайтеся можливістю зворотного зв’язку на сайті механіко-математичного факультету Web: mechmat.univ.kiev.ua

або за телефонами: +38 (044) 521 33 09,            +38 (044) 259 07 85,      +38 (044) 521 35 85.

Відчуй себе студентом кращого вузу України!

Запрошуємо всіх бажаючих! Захід обіцяє бути цікавим!