червень-серпень 2018 року - Літня школа в CERN, IT projects, для студентів від 3 курсу. Запрошення

Формула успіху

Діма Охонько Сіетл, Facebook
Марія Королюк Лондон, Advance Analytics

День першокурсника на мех-маті

1 вересня 2016 року своїх першокурсників привітав механіко-математичний факультет. З особливо теплими словами до студентів звернувся перший проректор університету академік АПН України, доктор фізико-математичних наук, професор, випускник механіко-математичного факультету Закусило О.К. З вітальними словами виступили декан факультету професор Городній М.Ф., завідувачі кафедр: теорії ймовідностей, статистики та актуарної математики Мішура Ю.С., математичної фізики – Самойленко В.Г., алгебри та математичної логіки – Петравчук А.П.

Зичимо всім студентам, викладачам факультету значних досягнень і здобутків, наукових звершень і професійного росту.

Нехай новий 2016-2017 навчальний рік принесе багато цікавих зустрічей, відкриттів та перемог на благо Київського національного університету та України.