23 листопада 2017р. - святкуємо день народження факультету!
03 грудня 2017р. - День відкритих дверей механіко-математичного факультету

Вибране абітурієнту

03 грудня 2017р., 11:00 День відкритих дверей

Вступникам-2018 на навчання за освітнім рівнем "бакалавр"

Вступникам-2018 на навчання за освітнім рівнем "магістр"

Вступникам-2018 на навчання для здобуття ступеня "доктор філософії"

Рейтинг-дослідження 2016 року: спеціальність математика успішно прокладає шлях до кращих робочих місць
П у т і в н и к абітурієнта
Вступаємо, навчаємось, любимо все життя: МЕХМАТУ-75!!!

Олімпіада для абітурієнтів 2018

Про математику в сучасному світі і підготовку фахівців на механіко-математичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка

День першокурсника на мех-маті

1 вересня 2016 року своїх першокурсників привітав механіко-математичний факультет. З особливо теплими словами до студентів звернувся перший проректор університету академік АПН України, доктор фізико-математичних наук, професор, випускник механіко-математичного факультету Закусило О.К. З вітальними словами виступили декан факультету професор Городній М.Ф., завідувачі кафедр: теорії ймовідностей, статистики та актуарної математики Мішура Ю.С., математичної фізики – Самойленко В.Г., алгебри та математичної логіки – Петравчук А.П.

Зичимо всім студентам, викладачам факультету значних досягнень і здобутків, наукових звершень і професійного росту.

Нехай новий 2016-2017 навчальний рік принесе багато цікавих зустрічей, відкриттів та перемог на благо Київського національного університету та України.