Анонс

Конференції, школи, семінари

Продовжується студентське опитування, що розроблене групою фахівців міжнародного рейтингу U-Multirank. Запрошення

Вхід

8 + 2 =
x

#{title}

#{text}

Ви є тут

ВІТАЄМО студентів першого курсу із зарахуванням на механіко-математичний факультет!

ВІТАЄМО студентів першого курсу із зарахуванням на механіко-математичний факультет!

Список зарахованих на місця державного замовлення (освітній ступінь “бакалавр”, механіко-математичний факультет)

Спеціальність 111 “математика”, освітня програма “математика”

Прізвище

Ім`я

По батькові

1

Козловський

Вадим

Вадимович

2

Летяго

Маргарита

Федорівна

3

Дівоча

Ірина

Олександрівна

4

Кагал

Марія

Павлівна

5

Ян

Аліна

Янівна

6

Чулаков

Ігор

Петрович

7

Козачок

Олександра

Ярославівна

8

Здановська

Юлія

Янівна

9

Буряк

Філіпп

Андрійович

10

Афанасьєв

Артем

Олегович

11

Ліщук

Богдана

Валентинівна

12

Мазурков

Євгеній

Дмитрович

14

Бугайчук

Катерина

Андріївна

14

Сорочинський

Володимир

Володимирович

15

Даценко

Євген

Олегович

16

Цвік

Артем

Сергійович

17

Копцев

Євгеній

Олександрович

18

Томіна

Маргарита

Вадимівна

19

Деркач

Інна

Юріївна

20

Левицька

Марина

Миколаївна

21

Бондар

Максим

Олександрович

22

Крутой

Костянтин

Анатолійович

23

Степанова

Юлія

Олександрівна

24

Козаченко

Іванна

Романівна

25

Гончар

Дмитро

Сергійович

26

Ящук

Антон

Вікторович

27

Сторожук

Артем

Олексійович

28

Ткаченко

Вадим

Вікторович

29

Жулябіна

Юлія

Олександрівна

30

Мерзлякова

Аліна

Артемівна

31

Ващенко

Вікторія

Вікторівна

32

Гречко

Марія

Сергіївна

33

Сарри

Лілія

Леонідівна

34

Муравйов

Василь

Володимирович

35

Дзіс

Олександр

Олександрович

36

Бугай

Альона

Ігорівна

37

Божок

Юлія

Олегівна

38

Гавриш

Валентин

Іванович

39

Бабенко

Микола

Володимирович

40

Савчук

Адріан

Вікторович

41

Вітвіцька

Діана

Дмитрівна

42

Гулак

Микита

Сергійович

43

Жулябіна

Марина

Олександрівна

44

Зубашенко

Сергій

Олексійович

45

Волос

Ілона

Олесівна

46

Васьківський

Сергій

Володимирович

47

Мартин

Кирило

Павлович

Спеціальність 111 “математика”, освітня програма “комп`ютерна математика”

Прізвище

Ім`я

По батькові

1

Калішук

Іван

Олександрович

2

Зашкольний

Давид

Олександрович

3

Коржук

Андрій

Володимирович

4

Поліщенко

Роман

Петрович

5

Марчук

Юлія

Мирославівна

6

Троцько

Крістіна

Русланівна

7

Панькова

Марія

Анатоліївна

8

Боєва

Олена

Олександрівна

9

Полухін

Андрій

Костянтинович

10

Савчук

Олександр

Сергійович

11

Гудзь

Ірина

Сергіївна

12

Гейфман

Владлена

Владиславівна

13

Шевчук

Анастасія

Віталіївна

14

Задорожний

Олександр

Андрійович

15

Антіп`єв

Ілля

Юрійович

16

Галкін

Ілля

Сергійович

17

Лясковський

Олексій

Дмитрович

18

Коваленко

Данило

Юрійович

19

Зозуля

Даниїл

Олександрович

20

Назаренко

Василь

Миколайович

21

Романенко

Ольга

Володимирівна

22

Салтиков

Ілля

Сергійович

23

Кофанов

Валентин

Валентинович

24

Селіванов

Даниїл

Андрійович

Спеціальність 111 “математика”, освітня програма “комп`ютерна механіка”

Прізвище

Ім`я

По батькові

1

Литвинчук

Євгеній

Володимирович

2

Троценко

Володимир

Андрійович

3

Ковалець

Катерина

Іванівна

4

Шрубковський

Олександр

Віталійович

5

Лесик

Олексій

Іванович

6

Кравчук

Сергій

Вікторович

7

Селіванов

Данило

Михайлович

8

Козаченко

Олексій

Володимирович

9

Бокань

Арсеній

Русланович

10

Ткаченко

Данило

Олегович

Спеціальність 112 “математика”, освітня програма “статистика”

Прізвище

Ім`я

По батькові

1

Гордієць

Анна

Олександрівна

2

Москанова

Ольга

Федорівна

3

Гориславець

Дмитро

Сергійович

4

Карамушка

Олександра

Анатоліївна

5

Скуратівська

Катерина

Сергіївна

6

Платонов

Денис

Юрійович

7

Проніна

Дар`я

Василівна

8

Мелекесцева

Аліса

Андріївна

9

Рижкін

Юрій

Олександрович

10

Зеленько

Петро

Олександрович

11

Сулима

Марія

Вадимівна

12

Трухан

Ернест

Вадимович

13

Пригодюк

Валентина

Михайлівна

14

Олексенко

Владислав

Олексійович

15

Ольшаний

Геннадій

Олександрович

16

Гарбуз

Марія

Сергіївна

17

Удод

Єлизавета

Валеріївна

18

Скворцова

Наталія

Дмитрівна

19

Заверуха

Богдан

Володимирович

20

Кваша

Аліса

Сергіївна

21

Набок

Валерія

Дмитрівна

22

Смірнова

Тетяна

Юріївна

23

Баєв

Данило

Артемович

24

Ткач

Вікторія

Сергіївна

25

Васильєв

Єгор

Романович

26

Комарницька

Марія

Едуардівна

27

Горбунов

Даніел

Денисович

28

Арестьонок

Ярослав

Володимирович

29

Ковальчук

Анастасія

Василівна

30

Стойчик

Олег

Євгенійович

31

Костюкович

Станіслав

Юрійович

Спеціальність 014.04 “середня освіта ”, освітня програма “математика”

Прізвище

Ім`я

По батькові

1

Борець

Михайло

Максимович

2

Трубенко

Валерія

Сергіївна

3

Мельник

Марія

Михайлівна

4

Бондар

Ангеліна

Андріївна

5

Малига

Вікторія

Сергіївна

6

Отрода

Марина

Михайлівна

7

Василюк

Валерій

Петрович

8

Іващенко

Олександра

Русланівна

9

Кобзєва

Альона

Вікторівна

10

Басюк

Мирослава

Миколаївна

11

Бунак

Владислав

Валерійович

12

Олійник

Ангеліна

Андріївна

13

Левченко

Ілона

Сергіївна

14

Іващук

Олександра

Ігорівна

15

Пляс

Павло

Олександрович