Анонс

Конференції, школи, семінари


17, 19, 23 жовтня відбудеться презентація програм академічної мобільності: інститут філолології, природничі факультети та (факультет соціології та психології, юридичний факультет) . Запрошуються всі бажаючі.

Продовжується студентське опитування, що розроблене групою фахівців міжнародного рейтингу U-Multirank. Запрошення

Вхід

2 + 13 =
x

#{title}

#{text}

Ви є тут

Вітаємо переможців заочного туру Всеукраїнської олімпіади з математики!

Вітаємо переможців  заочного туру Всеукраїнської олімпіади з математики!

Відбувся заочний тур Всеукраїнської олімпіади з математики Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Вітаємо переможців туру та запрошуємо їх на очний тур олімпіади 23 квітня 2017 року!

Альошко

Олексій

Олексійович

Андросюк

Кирило

Євгенович

Анпілогов

Марк

Робертович

Артеменко

Сергій

Євгенійович

Афанасьєв

Артем

Олегович

Афонін

Антон

Олександрович

Батов

Павло

Олександрович

Батогов

Владислав

Генадійович

Безверха

Катерина

Сергіївна

Безсікерних

Владислав

Андрійович

Бикова

Поліна

Ігорівна

Блудша

Дарія

Юріївна

Богдан

Павло

Олександрович

Богусевич

Олексій

Олександрович

Божок

Юлія

Олегівна

Бойчук

Ірина

Іванівна

Бокань

Арсеній

Русланович

Болобонова

Юлія

Анатоліївна

Бондар

Максим

Олександрович

Боровков

Микола

Андрійович

Братцев

Антін

Андрійович

Бугайчук

Катерина

Андріївна

Буханевич

Родіон

Михайлович

Васильев

Єгор

Романович

Васьківський

Сергій

Володимирович

Ващенко

Артем

Анатолійович

Величко

Олександр

Дмитрович

Венжега

Єгор

Павлович

Вішталь

Данил

Владиславович

Власенко

Аліна

Русланівна

Вовчук

Роман

Євгенович

Возбранний

Роман

Сергійович

Войнов

Тимофій

Дмитрович

Воловоденко

Тарас

Олександрович

Волторніст

Олександр

Сергійович

Гайдай

Іванна

Максимівна

Гайдук

Борис

Євгенійович

Гетьман

Юлія

Володимирівна

Гімонов

Сергій

Володимирович

Глухов

Макс

Антонович

Глушко

Богдан

Сергійович

Гнедаш

Єгор

Іванович

Гнідак

Марина

Віталіївна

Головін

Сергій

Миколайович

Гончар

Дмитро

Сергійович

Горбунов

Даніел

Денисович

Горелов

Артем

Андрійович

Гориславець

Дмитро

Сергійович

Грищенко

Іван

Євгенійович

Гудзенко

Дмитро

Станіславович

Гудзь

Ірина

Сергіївна

Гулаков

Данило

Сергійович

Даценко

Євген

Олегович

Дейнеко

Мирослава

Богданівна

Деменкова

Валерія

Віталіївна

Денісенко

Артем

Сергійович

Дехтярук

Костянтин

Богданович

Джалаганія

Борис

Ігорович

Джумайло

Микита

Денисович

Довганік

Євгенія

Максимівна

Должко

Катерина

Валентинівна

Драгомирова

Марія

Валеріївна

Дробінський

Владислав

Вікторович

Жаронкін

Максим

Юрійович

Жмурко

Олександр

Олександрович

Жолнер

Іван

Дмитрович

Жук

Валентина

Андріївна

Журба

Микола

Андрійович

Заверуха

Богдан

Володимирович

Задорожний

Олександр

Андрійович

Зашкольний

Давид

Олександрович

Зварич

Єлизавета

Андріївна

Звичайна

Анастасія

Олександрівна

Зеленько

Петро

Олександрович

Зінган

Михайло

Анатолійович

Зозуля

Даниїл

Олександрович

Івахненко

Даниїл

Дмитрович

Івашкевич

Семен

Андрійович

Іващенко

Олександра

Русланівна

Ілляшенко

Ярослав

Юрійович

Іщук

Ілона

 Ігорівна

Йовко

Дмитро

Анатолійович

Калішук

Іван

Олександрович

Калюжний

Денис

Володимирович

Карташ

Ілля

Васильович

Кащенко

Віктор

Михайлович

Клекот

Віталій

Михайлович

Клячкін

Андрій

Вадимович

Кметь

Олександра

Олегівна

Кобзар

Данило

Миколайович

Кобзар

Назар

Олександрович

Козаченко

Олексій

Володимирович

Козачок

Олександра

Ярославівна

Колесник

Марія

Миколаївна

Колодійчук

Дмитро

Ярославович

Коломойцев

Максим

Сергійович

Коржук

Андрій

Володимирович

Корнієнко

Владислав

Сергійович

Корсунська

Юлія

Богданівна

Кот

Наталія

Сергіївна

Кравченко

Артем

Вікторович

Краснощоков

Іван

Андрійович

Кривець

Олександр

Юрійович

Кривохижа

Роман

Андрійович

Крохальов

Іван

Данилович

Кругляк

Юлія

Вадимівна

Кудин

Дмитро

Олександрович

Кукла

Микита

Олександрович

Куций

Вілор

Сергійович

Кушніренко

Марія

Сергіївна

Лагно

Анастасія

Олексіївна

Левченко

Ілона

Сергіївна

Лесик

Олексій

Іванович

Летяго

Маргарита

Федорівна

Ліпський

Даниїл

Олександрович

Лоза

Богдан

Анатолійович

Лук’янець

Павло

Андрійович

Ляшко

Андрій

Володимирович

Мeльничук

Дмитро

Миколайович

Макаренко

Антон

Олександрович

Марчук

Юлія

Мирославівна

Мелекесцева

Аліса

Андріївна

Мерзлякова

Аліна

Артемівна

Мєзєнцева

Катерина

Ігорівна

Мироненко

Ярослав

Миколайович

Мисечко

Артем

Вікторович

Михайлів

Андрій

Петрович

Міщенко

Роман

Васильович

Морква

Світлана

Олегівна

Морозюк

Антон

Юрійович

Москанова

Ольга

Федорівна

Мурадов

Ігор

Емільович

Мухамедзянов

Артем

Іскандерович

Мушта

Семен

Андрiйович

Мушта

Iлля

Андрiйович

Назаренко

Василь

Миколайович

Неделяй

Анастасія

Костянтинівна

Нестеренко

Костянтин

Павлович

Олексенко

Владислав

Олексійович

Олішевська

Олена

Андріївна

Олянін

Денис

Валерійович

Орел

Євгеній

Владиславович

Осадчук

Володимир

Ігорович

Остапенко

Олександра

Михайлівна

Павліченко

Андрій

Олексійович

Панькова

Марія

Анатоліївна

Парадюк

Микола

Віталійович

Парпалига

Олександра

 Максимівна

Пархоменко

Павел

Ігорович

Пасько

Марина

Олександрівна

Пенгрин

Марічка

Євгенівна

Печкуров

Віталій

Михайлович

Пилипeць

Гліб

Володимирович

Підгурський

Владислав

Олексійович

Пікула

Богдан

Андрійович

Пірковець

Катерина

Геннадіївна

Пітік

Владислав

Сергійович

Платонов

Денис

Юрiйович

Плескач

Олександр

Андрійович

Поздняков

Родіон

Олегович

Позняк

Дар’я

Ігорівна

Покотило

Назарій

Любомирович

Покутня

Дар’я

Олександрівна

Поліщук

Павло

Сергійович

Полтавець

Мар’яна

Дмитрівна

Попов

Клим

Олександрович

Попов

Даніл

Сергійович

Пригодюк

Валентина

Михайлівна

Приступа

Борис

Ярославович

Пріма

Андрій

Вікторович

Проніна

Дар’я

Василівна

Проскуріна

Анна

Данилівна

Прусенко

Ілля

Олексійович

Пустовойт

Анна

Валентинівна

Рамуль

Ольга

Дмитрівна

Рева

Андрій

Сергійович

Рейдало

Владислав

Анатолійович

Рижкін

Юрій

Олександрович

Рівнюк

Олександра

Сергіївна

Руденко

Тетяна

Олександрівна

Руденко

Сергій

Олександрович

Румянцева

Крістіна

Ігорівна

Савенко

Ілля

Михайлович

Салтиков

Ілля

Сергійович

Самойловська

Анна

В’ячеславівна

Сегеда

Сергій

Андрійович

Синиця

Анна

Сергіївна

Сікорський

Філліп

 

Скуратівська

Катерина

Сергіївна

Смілик

Олександра

Олександрівна

Смірнов

Олексій

Михайлович

Скоробагатько

Карина

Олександрівна

Собкович

Владислава

Сергіївна

Соколиков-Тулєй

Міхал

Річардович

Солобчук

Жанна

Юріївна

Сорока

Олена

Олександрівна

Ставінський

Андрій

Борисович

Старовойтов

Руслан

Олександрович

Стеценко

Богдана

Ігорівна

Стрижеус

Ілля

Вадимович

Таргонський

Валерій

Андрійович

Тарканій

Анастасія

Олегівна

Тирусь

Вікторія

Богданівна

Тищенко

Богдан

Юрiйович

Ткаченко

Єгор

Валентинович

Токан

Юлія

Олегівна

Трофименко

Антон

Петрович

Трофімова

Олена

Андріївна

Удовенко

Іван

Романович

Удод

Єлизавета

Валеріївна

Федоренко

Лілія

Віталіївна

Федоренко

Олена

Вадимівна

Федоренко

Олег

Дмитрович

Філоненко

Богдан

Русланович

Харченко

Олександр

Вiталійович

Хижняк

Арсеній

Андрійович

Холодулькін

Гліб

Олександрович

Хоменко

Євген

Сергійович

Цицюра

Віталій

Володимирович

Ціпановська

Яна

Сергіївна

Чверкун-Капуш

Михайло

Олексійович

Чергикало

Денис

Олександрович

Чоловський

Сергій

Олександрович

Шайдецька

Варвара

Олександрівна

Шараєв

Тимофій

Сергійович

Шваб

Дмитро

Вікторович

Шевченко

Максим

Олексійович

Шевченко

Діана

Олександрівна

Шевчук

Анастасія

Віталіївна

Шелякін

Гліб

Вячеславович

Шепель

Костянтин

Святославович

Шерашов

Олександр

Вікторович

Шимотюк

Євген

Олександрович

Шмельов

Данило

Андрійович

Шовковий

Сергій

В’ячеславович

Шпилька

Анна

Андріївна

Шулежко

Михайло

Олександрович

Шульга

Єгор

Костянтинович

Шульженко

Кирило

Олександрович

Шуляк

Нікіта

Віталійович

Шумолов

Денис

Олександрович

Щедров

Максим

Олександрович

Щербакова

Юлія

Олегівна

Щербань

Валентин

Олександрович

Юр’єва

Аліна

Юріївна

Янчук

Дем’ян

Віталійович

Ярошевська

Надія

Олександрівна

 

Поза конкурсом запрошуються учні 10 класів до участі в очному турі олімпіади:

Мацуй Анна Михайлівна, Горбонос Єлизавета Олександрівна, Бендес Андрій Юрійович.