Анонс

Конференції, школи, семінари

Продовжується студентське опитування, що розроблене групою фахівців міжнародного рейтингу U-Multirank. Запрошення

Вхід

17 + 0 =
x

#{title}

#{text}

Ви є тут

Вітаємо переможців Відкритої студентської олімпіади механіко-математичного факультету 2015!

Вітаємо переможців Відкритої студентської олімпіади механіко-математичного факультету 2015!

У вівторок, 10 березня 2015 року
на механіко-математичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулась Відкрита олімпіада механіко-математичного факультету з математики.

Переможці олімпіади серед студентів 1--2 курсів

I місце
Хілько Данило Ігорович (мех-мат ф-т КНУ, 2 курс)
Шатохін Михайло Вікторович (мех-мат ф-т КНУ, 2 курс)
Щеглов Микита Владиславович (мех-мат ф-т КНУ, 2 курс)

II місце
Вовченко Владислав Олегович (мех-мат ф-т КНУ, 2 курс)
Дашков Олександр Олександрович (мех-мат ф-т КНУ, 2 курс)
Щетинін Кирил Володимирович (ф-т кібернетики КНУ, 2 курс)

III місце
Бахчеджиоглу Атілла Алперович (мех-мат ф-т КНУ, 2 курс)
Діомідов Євгеній Олексійович (ф-т кібернетики КНУ, 1 курс)
Кузьмин Олексій Володимирович (ф-т кібернетики КНУ, 2 курс)
Горецький Микола Андрійович (мех-мат ф-т КНУ, 2 курс)
Митрофанов Вадим Євгенович (мех-мат ф-т КНУ, 1 курс)
Харитонова Олена Олексіївна (мех-мат ф-т КНУ, 2 курс)

Заохочувальна відзнака
Дорошенко Світлана Олексіївна (мех-мат ф-т КНУ, 1 курс)
Круковець Дмитро Юрійович (мех-мат ф-т КНУ, 2 курс)
Палько Назарій Зіновійович (ф-т кібернетики КНУ, 1 курс)
Перкова Марія Ярославівна (ф-т кібернетики КНУ, 2 курс)
Ткаченко Дмитро Володимирович (мех-мат ф-т КНУ, 2 курс)
Плотніков Михайло Дмитрович (мех-мат ф-т КНУ, 2 курс)

Переможці олімпіади серед студентів 3--4 курсів

I місце
Руденко Олександр Вячеславович (мех-мат ф-т КНУ, 3 курс)

II місце
Ківва Богдан Сергійович (мех-мат ф-т КНУ, 3 курс)
Чаудхарі Максим Субхашович (мех-мат ф-т КНУ, 3 курс)

III місце
Завадський Дмитро Вікторович (мех-мат ф-т КНУ, 3 курс)

Заохочувальна відзнака
Гук Дмитро Сергійович (мех-мат ф-т КНУ, 3 курс)
Руснак Ігор Олександрович (ф-т кібернетики КНУ, 5 курс)
Соскін Даніел Станіславович (мех-мат ф-т КНУ, 3 курс)
Яриш Олександр Володимирович (мех-мат ф-т КНУ, 3 курс)