Щосуботи - для студентів та абітурієнтів- Business-Leader School KNU. Реєстрація

Щовівторка - для аспірантів 1 року навчання “Математичні основи і технології систем програмного забезпечення та алгоритми”. Запрошення

Щосереди - факультативний курс «Основи моделювання в SAS Enterprise Miner». Запрошення

Вітаємо Андрія Білицького - абсолютного чемпіона престижного турніру програмістів!

Наш випусник, аспірант кафедри алгебри та математичної логіки Андрій Білицький став абсолютним чемпіоном на престижному турнірі програмістів, який організувала відома компанія CrossOver. Вітаємо Андрія з важливим досягненням та бажаємо йому подальших чудових перемог!