17, 19, 23 жовтня відбудеться презентація програм академічної мобільності: інститут філолології, природничі факультети та (факультет соціології та психології, юридичний факультет) . Запрошуються всі бажаючі.

Вітаємо Андрія Білицького - абсолютного чемпіона престижного турніру програмістів!

Наш випусник, аспірант кафедри алгебри та математичної логіки Андрій Білицький став абсолютним чемпіоном на престижному турнірі програмістів, який організувала відома компанія CrossOver. Вітаємо Андрія з важливим досягненням та бажаємо йому подальших чудових перемог!