17, 19, 23 жовтня відбудеться презентація програм академічної мобільності: інститут філолології, природничі факультети та (факультет соціології та психології, юридичний факультет) . Запрошуються всі бажаючі.

Випускниця мехмату Марина В’язовська отримала найпрестижнішу математичну премію SASTRA Ramanujan Prize

Українка, випускниця мехмату, Марина В’язовська зі Швейцарського федерального технологічного інституту (Лозанна) буде удостоєна премії SASTRA Ramanujan Prize 2017 року.
   Премію індійського університету SASTRA заснували в 2005 році і щорічно присуджують за видатний внесок молодих математиків у сфери, на які вплинув учений з Індії Срініваса Рамануджан. Вікове обмеження на премію встановлено на рівні 32 років, оскільки Рамануджан багато досягнув до такого віку.
   Премію вручатимуть 21-22 грудня 2017 року на Міжнародній конференції з теорії чисел в університеті SASTRA в Кумбаконамі, рідному місті Рамануджана.Її розмір становить 10 тисяч доларів. У минулому лауреатами ставали представники найпрестижніших університетів світу.
   Марина В’язовська – обдарований математик, яка зробила внесок у ряд фундаментальних проблем у теорії чисел.
   Раніше повідомлялося, що Марина вже отримала одну з найпрестижніших математичних премій світу –
«Премію Салема 2016» а також премію 2017 року Математичного інституту Клея (Mathematics InstituteClay)
   Пишаємось та вітаємо Марину В’язовську! Бажаємо їй нових яскравих математичних досягнень!