25 березня 2017 року об 11:30 - тренінг «Як успішно пройти співбесіду» . Запрошення

29 березня 2017 року і далі щосереди - факультативний курс «Основи моделювання в SAS Enterprise Miner». Запрошення

23 квітня 2017 року об 10:00 Механіко-математичний факультет запрошує на Очний тур олімпіади з математики для школярів

23 квітня 2017 року об 13:00 Механіко-математичний факультет запрошує на День відкритих дверей

Щосуботи на мехматі для студентів та абітурієнтів- Business-Leader School KNU. Реєстрація

Нагороди, отримані викладачами кафедри останніми роками

• Нагорний В.Н. – “Грамота КНУ імені Тараса Шевченка”(2005)
  • Назаренко М.О., Нестеренко О.Н. – Грамота Міністерства освіти та науки (2005)
  • Денисьєвський М.О., Курченко О.О. – “Відмінник освіти”(2006)
  • Назаренко М.О. – медаль Макаренка (2006)
  • Назаренко М.О., Нестеренко О.Н. – Грамота Міністерства освіти та науки (2006)
  • Кукуш О.О. - Премія Тараса Шевченка Київського національного університету імені Тараса Шевченка (2006)
  • Радченко В.М. – почесне звання „Заслужений вчитель України” (2006)
  • Шевчук І.О. – Почесна грамота Кабінету Міністрів України (2006)
  • Мітін Д.Ю. – Почесна грамота МОН України «За плідну роботу з обдарованою студентською молоддю та підготовка студентів до міжнародних олімпіад» (2008)
  • Назаренко М.О. – Почесна грамота Президії НАН України «За плідну роботу з обдарованою молоддю» (2008)
  • Кукуш О.Г. – звання «Відмінник народної освіти України» (2008)
  • Кукуш О.Г. – пам’ятна медаль імені М.М. Боголюбова «За високий рівень наукових результатів у галузі математичної науки» від Українського математичного конгресу, Київ (2009)
  • Шевчук І.О. – Почесна грамота Верховної Ради України (2009)
  • Бондаренко А.В. – золота медаль та премія за перемогу в конкурсі Наукового товариства ім. Тараса Шевченка в Америці та фундації "Україна-США" для молодих математиків в Україні за роботу „Сферичні дизайни та раціональна апроксимація” (2009)
  • Чайковський А. В. – Премія НАН України для молодих вчених (2011)